Tamásné Deme Boglárka Katalin

  Státusz: 
  tanító
  Szakmai besorolás: 
  magyar nyelv és irodalom, fejlesztő-differenciáló szakvizsgázott pedagógus
  Végzettség: 
  főiskola


  Elérhetőség: 
  tamasne.deme.boglarka ( @ ) nagykanizsa.piarista.hu  „Meg kell tanulnunk a gyermekek szemével látni és fülével hallani, meg kell tanulnunk a gyermek élményvilágának a szintjén beszélni. Meg kell tanulnunk mindenekelőtt azt, hogy ráálljunk a gyermek érzelmi hullámhosszára, megéljük emocionális történéseit, elfogadjuk vágyait, tiszteljük fantáziáját, s mindezzel elősegítsük a szabad kommunikációt, a nyitott személyiség kibontakoztatását. Ennek feltétele pedig nem kevesebb, mint a gyermekbe vetett bizalom, az iránta érzett felelősség, amelyből nyílt és derűs légkörben, ésszerű szabályok között, a gyermek felelőssége is kicsírázik.”

   ( Mérei Ferenc)

   

   
   
  
  
    
    
  
   

  KÉPTÁR

  FILMTÁR

  DIÁKSAROK

  FACEBOOK