AMV Zala megyei forduló helyezései 2017

4. évfolyam
           
HELY Tanuló neve  PONT Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Szilvásy Zsigmond Lajos  45 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola  Egyed Andrea 
2 Mánfai Csongor  38 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Hermán Szilvia 
3 Gyurkó Pál  34 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola  Horváthné Kovács Andrea 
4 Haraszti Édua  34 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kiss Gabriella 
5 Luksics Mária  33 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Bedőné Steinhardt Judit 
6 Benke Boglárka  31 Zalaegerszeg  Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola  Séferné Tüske Adél, Salamon Edit 
7 Vasics Dániel  30 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola  Pusné Molnár Tünde 
8 Fehér Alexandra  29 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Bedőné Steinhardt Judit 
9 Simon Tamás 29 Zalaegerszeg  Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola  Mánfay Erzsébet
10 Major-Pomozi Léda  28 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Bedőné Steinhardt Judit 
11 Széll Brigitta  27 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola  Kovácsné Egres Éva 
12 Lukács Márton  24 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola  Egyed Andrea 
13 Keller Attila  23 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Bedőné Steinhardt Judit 
14 Cserép Krisztián  22 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola  Horváthné Kovács Andrea 
           
5. osztály
           
HELY Tanuló neve  PONT Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Salamon Szonja  30 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
2 Horváth Anna  24 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Sillóné Varga Gyöngyi 
3 Németh Rita  23 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola  Moór Hajnalka 
4 Erdélyi Anna  23 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
5 Zrínyi Viktória  21 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Deregi László 
6 Kalló Panna  21 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Volf Józsefné 
7 Horváth Karolina  21 Lovászi  Buda Ernő Körzeti Általános Iskola  Németh Andrea 
8 Németh Olivér  21 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Sillóné Varga Gyöngyi 
9 Horváth Márk  21 Zalaszentiván  Egervári László Általános Iskola Zalaszentiváni Tagintézménye  Sövegjártó Györgyné 
10 Kovács Petra  20 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Volf Józsefné 
11 Rohács Erik Máté  19 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
12 Várhalmi Kitti  17 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
13 Kiss Viktória Anna 17 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Imrey Szabolcs 
14 Magura Benedek  17 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
15 Bukovics Rebeka  16 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
16 Szentes Cintia  16 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Sillóné Varga Gyöngyi 
17 Kanyó Sára  16 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
18 Füle Tamara Natália 15 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
19 Sneff Soma Áron 15 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola   
20 Kovács Ákos  14 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
21 Szabó Réka  12 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
22 Szmodics Zétény 12 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
23 Tóth Laura  11 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
24 Kele Soma Benjámin  8 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
24 Holczinger Anna  8 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
26 Miháczi Hanga Alexandra  8 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
27 Juhász Dorina  5 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola   
28 Bölecz Bence  4 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
29 Szökrény Máté  3 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
30 Pelesz-Pap Lara Zoé  3 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
30 Németh Letícia  3 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
32 Chen Haini  2 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
6. osztály
           
HELY Tanuló neve  PONT Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Pallai Bendegúz  38 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Volf Józsefné 
2 Bognár Soma  33 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
3 Somogyi Alíz Blanka  27 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola  Moór Hajnalka 
4 Legoza Ádám  25 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Volf József 
5 Simon Levente  25 Zalaegerszeg  Petőfi S.és Dózsa Gy. Magy.-Ang. Két Tan.Ny. Ált. I. Dózsa Gy. Tagisk.  Balogh Judit 
6 Bende Mihály  20 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda  Lóránt Zsolt 
7 Kerkai Bence  18 Zalaegerszeg  Petőfi S.és Dózsa Gy. Magy.-Ang.Két Tan.Ny. Ált. I. Dózsa Gy. Tagisk.  Balogh Judit 
8 Tóth Zsombor  18 Zalaszentiván  Egervári László Általános Iskola Zalaszentiváni Tagintézménye  Sövegjártó Györgyné 
9 Zsámár Panna  16 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
9 Lőrincz Ádám  16 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
11 Gelencsér Júlia Klára  15 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola  Moór Hajnalka 
12 Tislér Martin  15 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
13 Taródy Csenge  14 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
14 Dencs Boglárka  13 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Volf Józsefné 
15 Rudics László  13 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola  Kuti Gabriella 
16 Babicsák Borbála  12 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Volf Józsefné 
17 Vizsi Márk  11 Zalaegerszeg  Petőfi S.és Dózsa Gy. Magy.-Ang. Két Tan.Ny. Ált. I. Dózsa Gy. Tagisk.   
18 Nagy Tifani  10 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   
18 Kertész Noémi  10 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
20 Gajár Szabolcs Miklós  8 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola   
20 Zrínyi Dzsenifer  8 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
22 Kozári Márton  7 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
22 Zömbik Luca  7 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   
24 Mátyás Petra  6 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
25 Horváth Nóra  5 Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola   
26 Gaál Boglárka  5 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
27 Angyalosi Mátyás  5 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
28 Völgyi Milán  4 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
29 Szokol Evelin  4 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
30 Hegedűs Lili  3 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
31 Péteri Miklós  3 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
32 Kránicz Kornél  2 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
33 Gyapjas Sebestyén  1 Keszthely  Életfa Általános és Alapfokú Művészeti Iskola   
34 Bécsi Tamás  0 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
7. osztály
           
HELY Tanuló neve  PONT Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Kiss Gergely  32 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
2 Kisjós Bálint  21 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Steficsné Szokol Judit 
3 Jáger Laura  19 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
4 Kovács Dóra  19 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
4 Rohács Alexander Kevin  19 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
6 Horváth Ákos  18 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
7 Halász Tamás  18 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda  Oó Zsuzsanna 
7 Somogyi Csaba  18 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Steficsné Szokol Judit 
9 Török Tamás  18 Zalaegerszeg  Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium  Schneiderné Tóth Mária 
10 Mátrai Gréta  16 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
11 Billege Péter  11 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
12 Tóth Bálint  11 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
12 Koósz Veronika  11 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
14 Csarankó Botond  8 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
15 Szmodics Krisztián  8 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
16 Kurucz Gergő  8 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
17 Dömötör Csenge  6 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
18 Kiss Vivien  4 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
8. osztály
           
HELY Tanuló neve  PONT Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Sinkovics Tamás  29 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Deregi László 
2 Maurer Anna  28 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
3 Plotár Simon  22 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
4 Faragó Krisztián  20 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Dr. Balogh Imre 
5 Maurer Nóra  19 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
6 Toperczer Dániel  18 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Horváthné Tanai Julianna 
7 Dezső Patrik  17 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
8 Szeiler Péter  17 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda  Lóránt Zsolt 
9 Nagy Anna  16 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Kisházi Szabolcsné 
9 Csergő Júlia  16 Zalaegerszeg  Petőfi S.és Dózsa Gy. Magy.-Ang .Két Tan. Ny. Á.I. Dózsa Gy. Tagi. Csapó Zoltánné 
11 Horváth Máté  15 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Deregi László 
12 Tóth Judit  14 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola  Kuti Gabriella 
13 Kertész Milán  13 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
14 Kötő Luca  13 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
15 Bedike Márk  10 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
15 Pigler Milán  10 Zalaegerszeg  Petőfi S. és Dózsa Gy. Magy.-Ang. Két Tan. Ny. Á. I. Dózsa Gy. Tagi.   
17 Pétervári Balázs 9 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
18 Novotny Sebestyén  8 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   
19 Bogos Csenge  6 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
19 Bencze Tamás  6 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
21 Horváth Anna  4 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
22 Kiss Tamás  3 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola   
23 Gál Botond  2 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda   

KÉPTÁR

Pályázatok

FILMTÁR

DIÁKSAROK

FACEBOOK