Karácsonyi ének- és versmondó verseny

Az adventi időszak kedves színfoltja, a karácsonyvárás jeles eseménye az évente megrendezésre kerülő Karácsonyi Ének és Versmondó Verseny. A versenyt 6 életkori kategóriában indítjuk: óvodáskortól a gimnázium utolsó évfolyamáig lehet jelentkezni.
Időpontja: hagyományosan az advent 3. vasárnapját megelőző péntek délutánja.

Jelentkezési határidő: Advent 2. hetének hétfője. (A verseny hetének első munkanapja.)

Nagyon népszerű ez a rendezvényünk, hiszen évente 150 fő körüli az indulók létszáma! A nevezett iskolák között rendszeresen szerepel Iharosberény, Zalakaros, Zalakomár, Murakeresztúr, és Nagykanizsa összes intézménye.
A versenyt 14 órakor nyitjuk meg a rendezvényteremben. Az ünnepélyes megnyitó után a zsüri bizottságok a versenyzőkkel a helyszínekre vonulnak, majd a versenyt követően ismét a rendezvényteremben gyűlünk össze az eredményhirdetésre és a díjnyertesek produkcióinak a közös meghalgatására. Az eredményhirdetés agapéval zárul.

A zsűri és a felkészítő pedagógusok áldozatos munkáját ezúton is köszönjük.
A verseny szervezője: Ráczné Bella Cecília tanárnő