Versenyek

"Mesterségek vonzásában" művészeti pályázat nyertesei

Zalaegerszegen a Zala Megyei Kormányhivatal által kiírt "Mesterségek vonzásában" művészeti pályázaton  ismét a legjobbak között szerepeltek iskolánk tanulói.
Kisfilm kategóriában a 8.a osztályból Furján Barnabás és Kopeczky Soma alkotását ítélte a zsűri az egyik legjobbnak.
Digitális fotómontázs kategóriában pedig Gombor Sára és Szőllősi Edina 8.b osztályos tanulók munkáját díjazták a legjobbak között.

Festészeti versenyen III. hely

Zalaegerszegen a Megyei Festészet és Rajzversenyen Illés Karolina és Simon Eszter 8. a osztályos tanulókkal vettünk részt. A verseny tulajdonképpen regionálisnak is tekinthető, mert más megyéből is érkeztek. A helyszínen kellett beállított modell után festeni és rajzolni, valamint előre megadott témában alkotásokat vinni.

Illés Karolina 3. helyezést ért el. Díjnyertes festménye a nyúlról készült.

Kamenár Dani I. helyezett

Kamenár Dániel az 5.b osztályból I. helyezést ért el a Zala Megyei Kormányhivatal által kiírt "Mesterségek vonzásában" művészeti pályázaton rajz kategóriában. Dani műve a képen a háttérben szereplő Hajóépítő fotómontázs volt. Harmonikus, ízléses.

Mezei futóverseny eredmények

Az október 22.-ei mezei futóversenyen az alább fölsorolt eredményeket érték el diákjaink:
 
5.o Beke Márkó   III.

7. a Tuboly Csongor  I.
 
8.a Horváth Bálint III.
8.a Balazsin Zdenkó  II.

10.a Koósz Veronika  I.
10.a Kummer Annabella  II.

10.a Dervenkár Zoltán  I.
10.a Vető Barnabás  II.

Piaristák az Atlétika Diákolimpián

Súlylökés:
1. hely: Vető Balázs
2. hely:  Dányi Bátor Márton
3. hely:  Balazsin Zdenkó
Csak Piarista a dobogón! 
 
300 m síkfutás:
1. hely:  Balazsin Zdenkó
 
1500 m síkfutás
2. hely:  Horváth Bálint
3. hely:  Tuboly Csongor
 Dencs Orsolya 1500 m-en, 2. helyről bokasérülés miatt feladta (esélyes volt érmet szerezni).

Első hely a megyei német versenyen

Április 26-án, pénteken a Zala megyei német verseny döntőjében Szeiler Péter 10.a-s tanulónk a nyelvvizsgások kategóriájában az írásbeli és szóbeli fordulóban is 1. helyezést ért el.

Tislér Bence 10.a-s tanulónk a nyelvvizsga nélküliek kategóriájában a szóbeli döntőn a 9. helyezést érte el.

Felkészítő tanáruk: Baloghné Horváth Adrienn

Halász Tamás a 9. évfolyamos nyelvvizsgások között 4., Kovács Ádám 7. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Gáspár Klára

Gratulálunk az eredményekhez!

1. hely összesítettben - KecskeKupa Matekverseny

 
Március 23-án voltunk az ötödikes matek szakkörösök két csapatával a Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány szervezésében megrendezett KecskeKupa (Kecskemét) Matematikaverseny Zala megyei második fordulóján.

Megyei Matematikaverseny


Lipódi Márton 5.b osztályos tanulónk a Matematikában Tehetséges Gyerekekért Alapítvány szervezésében Zalaegerszegen megrendezett Megyei Matematikaverseny döntőjében 3. helyezést ért el. 
 

Diákolimpia - asztalitenisz

 
Asztalitenisz diákolimpiai eredmények:
 
Megyei:
 
Piarista leány csapat III. hely
Holczinger Anna
Németh Letícia
Pataki Zoé Roberta
 
Piarista fiú csapat I. hely, (országos döntőbe jutottak)
Vertarics Bence
Orbán László
Elekes Barna
 
Fiú egyéni

Oldalak

KÉPTÁR

FILMTÁR

DIÁKSAROK

FACEBOOK