Felső tagozat

Eszter az úszóbajnoknő

100 m-es leány pillangó úszásban Kiss Eszter 6a osztályos tanulónk I. helyezett lett a megyei diákolimpián, ő képviseli ebben a kategóriában Kanizsát és a megyét a győri országos döntőn.

Köszönetnyilvánítás

2015. Jan. 17. 08:00 - 2015. Jan. 31. 08:00
Nagy-nagy hálával köszönöm kollégáim nevében is a szívből jövő segítséget, a lelkesedést; az iskoláért, a közösségért vállalt önzetlenséget!
Felemelő érzés volt látni, megtapasztalni, hogy mennyire összetartunk, együttérzünk, együttgondolkodunk, ha gyermekeinkről van szó!

Mert csodálatos dolog történt iskolánkban!

2015. január 17-én ismét győzelmet aratott a nemeslelkűség, a szeretet, az összetartozás ereje.
Kb. 70 ember: édesapák, édesanyák, nagyszülők, öregdiákok, jelenlegi tanítványaink, pedagógusok közreműködésével visszaköltözött az alsó tagozat a régi/új helyére.
Az anyukák és kisebb gyerekek, mint a szorgos kis hangyák, egymást követve cipelték a dobozokat. Az apukák, nagyapák, öregdiákok, nagyfiúk pedig minden erejüket bevetve hordták ki/be, le/föl, autóra föl, autóról le a padokat, bútorokat.

Két óra alatt minden a felújított épületben volt, ahol a technikai dolgozók sürögtek-forogtak, hogy csillogóvá varázsolják a termeket, folyosókat. A tanítók szülői és diák segítséggel kicsinosították az osztálytermeket, s hétfőn indulhat a tanítás! Köszönjük szépen!

Áldja és őrizze meg az Úr minden segítőnket, támogatónkat!


Skoda Mária
általános iskolai intézményegységvezető helyettes

7B

Osztály csoport: 
2022b
Osztály: 
7B
Osztályfőnök: 
        1. Aracsi Emma
        2. Báder Márta
        3. Balogh Kitti
        4. Baranyai Richárd Zsolt
        5. Bartó Zsolt
        6. Csonka Milán Róbert
        7. Csöndör Sebestyén
        8. Fata Lajos Árpád
        9. Godina Anna
        10. Halász Kitti
        11. Horváth Barnabás
        12. Horváth Hanna Zafira
        13. Horváth Olivér Kristóf
        14. Horváth Rebeka
        15. Horváth Zóra
        16. Kovács Veronika Alexandra
        17. Ladányi Csanád Lél
        18. Lakatos Kevin
        19. Németh Dominik
        20. Papp Sára Zoé
        21. Pintér Dávid
        22. Póczak István
        23. Pratnemer Lőrinc
        24. Szép Gergő Előd
        25. Tóth Árpád
        26. Tóth Martin

8B

Osztály csoport: 
2016b
Osztály: 
8B
Osztályfőnök: 
          1. Arató Klaudia Lilla
          2. Bacher Mihály
          3. Bazsó Ákos
          4. Bíró Gergő
          5. Bognár Zsófia
          6. Gerócs Eszter
          7. Horváth Georgina
          8. Horváth Rebeka
          9. Pintér Dániel
          10. Simon Szimonetta
          11. Takács Tibor Zalán
          12. Tóth Kinga
          13. Vékony József Attila

Alapműveleti Matematikaverseny megyei forduló eredményei

Iskolánk adott otthont az Alapműveleti Matematikaverseny Zala megyei fordulójának, amelyre az iskolai fordulót sikeresen teljesítő 114 diák érkezett.

4. – 8. évfolyamon zajlott a versengés. Az idei feladatlapok messze túlmutattak az alapműveleteken, a diákok és felkészítőik szerint az utóbbi évek legnehezebb feladatsorát kaptuk az országos szervezőktől.

 

8B

Osztály csoport: 
2014b
Osztály: 
8B
2016
Osztályfőnök: 
          1. Bodó Balázs
          2. Farkas Péter
          3. Hajdu Dániel
          4. Horváth Dominik
          5. Horváth Tamás
          6. Huszár Mónika
          7. Kele István Márk
          8. Kiskovács Annabella
          9. Kolman Alexandra Katalin
          10. Mészáros Zsófia
          11. Simon Dominik
          12. Szőlősi Csaba
          13. Tordai Viktória
          14. Tóth Bálint
          15. Ünnep Gergő István
          16. Vittman Zsuzsanna
Képzés típusa: 

8B

Osztály csoport: 
2014a
Osztály: 
8B
2017
Osztályfőnök: 
          1. Elekes Boglárka
          2. Erdélyi Péter
          3. Kovács Virág Mária
          4. Körmendi Kitti
          5. Marosvári Dalma
          6. Mészáros Dorottya
          7. Molnár Veronika
          8. Szalai Barna Szilveszter
          9. Szőlősi Csenge
          10. Tihanyi Ferenc
          11. Varga Gergő
          12. Vigh Loretta

8B

Osztály csoport: 
2021b
Osztály: 
8B
Osztályfőnök: 
Osztályfőnök: 
Békési Gabriella
          1. Beke Luca
          2. Blatt Barnabás
          3. Gyurókovics Zsombor
          4. Julák Dóra
          5. Julák Panna Andrea
          6. Kele Hanna Életke
          7. Koloszár Petra
          8. Nagy Zeusz Kristóf
          9. Németh Medárd Levente
          10. Orsós Dóra
          11. Pintér Barnabás
          12. Stejer Emerik
          13. Szmodics Patrik
          14. Szűcs Dóra
          15. Tomor Ádám
Képzés típusa: 

Oldalak

KÉPTÁR

Pályázatok

FILMTÁR

DIÁKSAROK

FACEBOOK