Gimnáziumi szakkörök áttekintő táblázata

KINEK? MIKOR? HOL? MIT? KI TARTJA?
MATEMATIKA        
7. évf  órarendi keretben osztályteremben versenyfelkészítés Oó Zsuzsanna
8. évf  órarendi keretben osztályteremben versenyfelkészítés Lóránt Zsolt
INFORMATIKA      
7-10. évf. kedd, szerda 7-8. óra  Linux terem ECDL vizsgafelkészítő Rózsás Antal
KÉMIA        
7. évf. páratlan hét hétfő 8-9. óra  Kémia labor kémia szakkör Török Károlyné
8. évf. páratlan hét szerda 8-9. óra Kémia labor kémia szakkör Török Károlyné
9. évf. páros hét hétfő 8-9. óra Kémia labor kémia szakkör Török Károlyné
10. évf. páros hét szerda 8-9. óra Kémia labor kémia szakkör Török Károlyné
BIOLÓGIA        
8a

hetente, kedd 8. óra Biológia szaktanterem versenyfelkészítés Nagyné Koósz Zsuzsa
10. évf hetente csütörtök 8. óra G202 7a terme versenyfelkészítés Nagyné Koósz Zsuzsa
FIZIKA        
7. évf. kéthetente péntek 7. óra Fizikum fizikai kísérletek, feladatok Jánoki Katalin
8. évf. kéthetente péntek 7. óra Fizikum fizikai kísérletek, feladatok Jánoki Katalin
11. évf. hetente hétfő 7. óra
Fizikum
versenyelőkésíztés Jánoki Katalin
RAJZ        
5-12. évf hetente péntek 6-7. óra Rajz szaktanterem rajzolás, festés, mintázás Maczkóné Laskai Júlianna
LATIN        
5-9. évf. hetente hétfő 14:40 G 214 8a terme kezdő latin Göde Edit
DIÁKSZÍNPAD        
7-12. évf. hetente szerda 9-10. óra Rendezvényterem színjátszás Bali Judit
ÉNEKKAR        
Vegyeskar hetente kedd 0. óra Ének szaktanterem férfi szólamok Rácz Andrásné
Vegyeskar hetente szerda 0. óra Ének szaktanterem női szólamok Rácz Andrásné
Vegyeskar hetente csütörtök 0. óra Ének szaktanterem vegyeskari összpróba Rácz Andrásné
Gregorián szkóla hetente szerda  14:30-16:30 Ének szaktanterem szkóla Rácz Andrásné
Piccolo Kamarakórus hetente kedd 16:00 Ének szaktanterem kamarakórus próbák Rácz Andrásné
SPORTKÖRÖK        
5-12. évf. hetente kedd 15:15-16:45 Fiúkollégium - tornaszoba  ping-pong Köteles Attila
5-12. évf.

hetente hétfő
15:15-16:45

Fiúkollégium - tornaszoba  ping-pong Köteles Attila
9-12. évf. hetente kedd 17.30-18.15 Tornaterem  kosár Chikán István
9-12. évf. fiúk hetente kedd 18:15-19:00 Tornaterem  floorball Chikán István
9-12. évf. leány hetente szerda 16:40-18:10 Tornaterem  röplabda Rácz András
9-12. évf. leány hetente csütörtök 13:25-14:30 Tornaterem  torna Horváth Andrea
9-12. évf. leány hetente csütörtök 12:55 - 13:40 ÖKO terem  aerobic Békési Gabriella
9-12. évf. leány hétfő 15:15-16:00 Alsós tornaterem  torna Horváth Andrea

 

Az oldal frissítve: 2016. szeptember 19.

KÉPTÁR

FILMTÁR

DIÁKSAROK

PIARISTA BOLT