AMV 2015. Zala megyei forduló teljes eredménylistája

 

4. évfolyam
HELY. Tanuló neve  Pont Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Ágoston Barbara  45 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Szabóné Burcsi Ágota 
2 Németh Márton  40 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Szabóné Burcsi Ágota 
3 Berkes Dávid  33 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Fenyvesi Péterné 
4 Kötő barbara  33 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola  Árváné Szabó Judit 
5 Szemlics Cintia  33 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola  Árváné Szabó Judit 
6 Nagy Júlia  31 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Fenyvesi Péterné 
7 Szerdahelyi Anna  30 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
8 Radmanics Dorina  27 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
9 Simon Alíz  27 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola   
10 László Gergő  27 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
11 Angyalosi Miklós Mátyás  26 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
12 Bende Mihály  26 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
13 Sólyom Bence  25 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
14 Botfai Beatrix 20 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
15 Lengyel Eszter Szófia  17 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
5. évfolyam
Hely. Tanuló neve  Pont  Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Ferencz Orsolya  45 Nagykanizsa  Batthyány Lajos Gimnázium Tolnainé Horváth Ágnes 
2 Kiss Gergely  45 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Ruzsinszkyné Mátrai Edit 
3 Sánta Fanni  36 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Rigóné Nagy Mária 
3 Kovács Dóra  36 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
5 Jáger Laura  35 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
6 Lukács Róbert  35 Keszthely Csány-Szendrey ÁMK Belvárosi Tagiskola Volf József
7 Kisjós Bálint  34 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
8 Seláf Bence  33 Zalaszabar  Sík Sándor Római Katolikus Általános Iskola   
9 Bognár Alexandra  29 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola   
10 Hóbor Bálint  29 Lovászi  Buda Ernő Körzeti Általános Iskola   
11 Somogyi Csaba  28 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
12 Körhöcz Bence  28 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola   
13 Bognár Bendegúz  27 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
14 Mátrai Gréta  27 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
15 Molnár Levente  26 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
16 Halász Tamás  26 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
17 Szinyéri Norbert  25 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
18 Koósz Veronika Anna  22 Murakeresztúr  Zrínyi Miklós Általános Iskola   
19 Horváth Ákos  22 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
20 Billege Péter  20 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
20 Németh Dávid  20 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
22 Tóth Bálint 19 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
23 Ott Virág Szimonetta  18 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola   
24 Kálovics Eszter  18 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
24 Szabó Dóra  18 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola   
24 Sindelberger Laura  18 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
27 Kálovics Adél  18 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
28 Somogyi Máté  17 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola   
28 Szokol Liliána  17 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
30 Nikli Kornélia Johanna  15 Murakeresztúr  Zrínyi Miklós Általános Iskola   
31 Zsolnai Fanni  15 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
32 Rajnai Laura 15 Keszthely Csány-Szendrey ÁMK Belvárosi Tagiskola  
33 Csarankó Botond  14 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
34 Koncz Péter  13 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
34 Szmodics Krisztián  13 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
36 Kanizsai János Márton  13 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
37 Kuruzc Gergő 12 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
38 Vető Barnabás 9 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
39 Pőcze Ádám  7 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
40 Bedi Viktória  6 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
41 Szekeres Jázmin  4 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
42 Mód Zalán  2 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
6. évfolyam
Hely. Tanuló neve  Pont Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Szeiler Péter  31 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda  Lóránt Zsolt 
2 Plotár Simon  27 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Pápa Erzsébet 
3 Sinkovics Tamás  22 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Ruzsinszkyné Mátrai Edit 
4 Dezső Patrik  22 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Pápa Erzsébet 
5 Simon Máté  21 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
6 Kötő Luca  20 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Pápa Erzsébet 
7 Paulik Mirtill Kinga  19 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
8 Gerencsér Máté  18 Murakeresztúr  Zrínyi Miklós Általános Iskola   
9 Hencsei Ráhel  18 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola   
10 Benkő Dániel  15 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
10 Maurer Anna  15 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
10 Maurer Nóra  15 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
13 Erdélyi Lujza  15 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
14 Varga Nóra  14 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
15 Horváth Máté  12 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
16 Faragó Krisztián  12 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
17 Molnár Kitti  10 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
18 Varjas Máté 10 Murakeresztúr Zrínyi Miklós Általános Iskola  
19 Erdélyi Sára  10 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
20 Horváth Anna  9 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
21 Dömötör Anna 9 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
22 Gál Botond  9 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
23 Nagy Anna  8 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
24 Bedike Márk  8 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
25 Bogos Csenge  6 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
26 Szalai János Barnabás  6 Murakeresztúr  Zrínyi Miklós Általános Iskola   
27 Pataki Dominik  5 Bocfölde  Bocföldei Körzeti Általános Iskola   
28 Buder Berta  5 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
28 Simon Regina  5 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
30 Pétervári Balázs  5 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
30 Szegletes Anna  5 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
32 Varga Laura 4 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola   
33 Barabás Regina  4 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
33 Mátyus Vivien  4 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
35 Peti Dániel  3 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
36 Buda Márk  2 Murakeresztúr  Zrínyi Miklós Általános Iskola   
37 Kassa Áron  1 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
7. évfolyam
Hely. Tanuló neve  Pont Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Horváth Ádám  44 Zalaszentiván  Egervári László Általános Iskola Zalaszentiváni Telephelye  Sövegjártó Györgyné 
2 Dobos Kristóf  26 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola  Némethné Eördögh Ágnes 
3 Szupper Lolita  24 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Pápa Erzsébet 
4 Molnár Dorottya  23 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Pápa Erzsébet 
5 Dobó Ádám  21 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola  Pápa Erzsébet 
6 Gelencsér Luca  19 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola  Rábavölgyi Attiláné 
7 Györkös Ramóna  18 Zalaszentbalázs  Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola   
8 Horváth Rebeka  17 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
9 Horvath Luca  15 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
10 Jakab Kíra  14 Nagykanizsa  Hevesi Sándor Általános Iskola   
11 Halász Anita Éva  14 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDCÓ   
12 Tóth Máté  13 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
13 Baranyai Melani  12 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
14 Tóth Réka  10 Becsehely  Becsehelyi Általános Iskola   
15 Tompos Dávid  10 Bocfölde  Bocföldei Körzeti Általános Iskola   
16 Bazsó Boglárka  10 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
16 Paizs Mercédesz  10 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola   
18 Károlyi Anna  10 Nagykanizsa  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola   
19 Bakos Fanni  9 Nagykanizsa  Rozgonyi Úti Általános Iskola   
8. évfolyam
Hely. Tanuló neve  Pont Település Iskola neve  Felkészítő tanár 
1 Rába Roland  21 Zalacsány  Csány László Általános Iskola  Bohárné Leposa Lívia 
2 Sabján Fanni  20 Zalacsány  Csány László Általános Iskola  Bohárné Leposa Lívia 
3 Horváth Máté  17 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda  Hermánné Körömi Edit 
4 Bali Dominik  11 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Sillóné Varga Gyöngyi 
5 Tóth Gergely  9 Nagykanizsa  Kiskanizsai Általános Iskola  Sillóné Varga Gyöngyi 
6 Pandek Alexandra  8 Nagykanizsa  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Koll., és BDC Óvoda  Hermánné körömi Edit 

KÉPTÁR

Pályázatok

FILMTÁR

DIÁKSAROK

FACEBOOK