Az Adventi-Karácsonyi Ének és Versmondó Verseny eredményei

    Közel 120 városi és környékbeli iskolás nevezett idei versenyünkre. Nagyon szép előadásokat hallhattunk, így a zsűrinek több kategóriában sem volt könnyű dolga, akadtak holtversenyek, illetve különdíjak is szép számmal kiosztásra kerültek.

    Az eredmények:

    VERSMONDÁS kategória

    1-2. osztály:

    I. Vukics Zénó Simon, Kiskanizsai Ált. Iskola

    II. Holicska Gergő, Hevesi Sándor Ált. Iskola

    III. Novák Dóra, Murakeresztúri Ált. Iskola

    Különdíj: Szlávecz Gréta, Zrínyi Miklós Ált. Iskola

    3-4. osztály:

    I. Kiss Veronika, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola

    II. Kéthelyi Gergő, Piarista Iskola

    III. Valentin Jázmin, Bolyai János Ált. Iskola

    Különdíj: Nagy Dávid, Iharosberény

    5-6. osztály:

    I. Silló Kinga, Batthányi Gimnázium

    II. Kisjós Bálint, Kiskanizsai Ált. Iskola és Szekeres Jázmin, Rozgonyi Ált. Iskola

    Különdíj: Vugrinecz Kinga, Kiskanizsai Ált. Iskola

    7-8. osztály:

    I. Bakos Fanni, Rozgonyi Ált. Iskola

    II. Navinszky Réka,Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola

    III. Vugrinecz Alex, Kiskanizsai Ált. Iskola

    9-12. osztály:

    I. Molnár Rebeka, Piarista Iskola

    II. Kárpáti Martin, Piarista Iskola

    III. Varga Emma, Piarista Iskola

    Különdíj: Koplányi Brigitta, Piarista Iskola


    ÉNEK kategória

    1-2. osztály:

    I. Pintér Szabolcs, Bolyai Ált. Iskola

    II. Szabó Anna, Piarista Iskola

    III. Tihanyi Mira, Kiskanizsai Ált. Iskola

    Különdíj: Szűcs Dóra, Piarista Iskola

    3-4. osztály:

    I. Neumajer Sára, Kiskanizsai Ált. Iskola

    II. Prikryl Zoé, Hevesi Sándor Ált. Iskola

    III. Takács Virág, Piarista Iskola

    Különdíj: Buda Vivien, Murakeresztúri Ált. Iskola

    5-6. osztály:

    I. Herle Zsófia, Piarista Iskola

    II. Koósz Veronika Anna, Murakeresztúri Ált. Iskola

    III. Gerencsér Enikő, Hevesi Sándor Ált. Iskola

    7-8. osztály:

    I. Kovács Lili és Kovács Fanni, Hevesi Sándor Ált. Iskola

    II. Horváth Alexandra, Hevesi Sándor Ált. Iskola

    III. Somogyi Adél, Hevesi Sándor Ált. Iskola

    9-12. osztály:

    I. Paulik Flóra, Piarista Iskola

    II. Molnár Péter, Piarista Iskola

    III. Marics Borbála, Piarista Iskola

    Különdíj: Molnár Rebeka, Piarista Iskola

     

    Gratulálunk a résztvevőknek, szülőknek és felkészítőknek!

    A versenyen készült képek közül néhányat IDE kattintva tekinthetnek meg.

    Besorolás tagozat: 

    KÉPTÁR

    FILMTÁR

    DIÁKSAROK

    FACEBOOK