Tanáraink

Név Szakmai besorolás Email
Bali Judit magyar nyelv és irodalom, történelem, dráma bali.judit1@gmail.com
Baloghné Horváth Adrienn német nyelv adri.horvath6@gmail.com
Bende Krisztián történelem, katolikus hittan bende@nk-piar.hu
Böszörményi Géza Sch.P hittan, magyar nyelv és irodalom, földrajz bgezaschp@gmail.com
Chikán István testnevelés chikanobulls23@gmail.com
Csicsek Gabriella horvát nyelv, hittan 73csiga@gmail.com
Debrei Zsuzsa
Dósai Attila Endre Sch.P. történelem, latin, magyar, filozófia dosai@chello.hu
dr. Cseresnyésné Baumann Éva Edina történelem, latin nyelv baumann.eva.edina@gmail.com
Farkas Ignác József
Fehér Katalin Kornélia matematika, fizika janokikati@gmail.com
Gáspár Klára német nyelv, orosz nyelv gaspar.klara@gmail.com
Göde Edit történelem, latin godeedit@yahoo.com
Győrfy Endre matematika
Holczinger Melinda angol nyelv holczingerm@gmail.com
Horváth Andrea testnevelés, népművelés horvath.andrea35@upcmail.hu
Horváth Gábor technika, informatika, földrajz, szakvizsgázott pedagógus horvathgabor@nk-piar.hu
Kanizsainé Rezsek Mária matematika, földrajz, informatika rezsekm@nk-piar.hu
Kiss Zoltán magyar nyelv és irodalom kizoli@gmail.com
Kiss Zsolt hittan gelseplebania@hotmail.com
Küne Edina angol nyelv kune.edina@z-net.hu
Maczkóné Laskai Julianna
Mezriczkyné Kele Éva tanító, ének szak
Mihály Péter színészmesterség tanára mihaly.peter79@gmail.com
Mismás Eszter
Nagyné Koósz Zsuzsa biológia, horvát zsuzsa.koosz@freemail.hu
Nyeste Pál Sch.P. matematika, fizika, hittan nyeste.pal@piarista.hu
Oó Zsuzsanna matematika, biológia oozsuzsanna@gmail.com
Polgárné Szöllősi Noémi
Rácz Andrásné magyar nyelv és irodalom, ének racz.b.cili@gmail.com
Rózsás Antal informatika rantal2@gmail.com
Stagl Bernadett olasz, hittanár staglbetti@gmail.com
Steinhardt Tamásné matematika, kémia steinhardt.erika1@gmail.com
Török Károlyné informatika, kémia tildiko.torok@gmail.com
Trojkóné Gyergyák Ágnes angol nyelv
Zavarkó József

KÉPTÁR

FILMTÁR

DIÁKSAROK

PIARISTA BOLT